Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Bierzwnik
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Wyniki głosowań


poszerzenie porządku obrad o projekt uchwały w sprawie zmian budżetu gminy w 2018r., druk nr 10/a/18 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

poszerzenie porządku obrad o projekt uchwały w sprawie uchwalenia zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Bierzwnik na lata 2018-2032, druk nr 10/b/18 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

poszerzenie porządku obrad o projekt uchwały w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Wspierania Rodziny na lata 2019-2021, druk nr 14/18 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

poszerzenie porządku obrad o projekt uchwały w sprawie podwyższenia kryterium usprawniającego do przyznania nieodpłatnej pomocy w formie świadczenia pieniężnego na zakup posiłku lub zakup żywności do samodzielnego przygotowania posiłków albo świadczenia rzeczowego w postaci produktów żywnościowych do samodzielnego przygotowania posiłku dla osób i rodzin wymienionych w wieloletnim rządowym programie „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023, druk nr 15/18 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

poszerzenie porządku obrad o projekt uchwały w sprawie zasad zwrotu wydatków na świadczenia w formie posiłku, pomoc rzeczową w postaci produktów żywnościowych dla osób objętych wieloletnim programem rządowym „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023 druk nr 16/18 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

poszerzenie porządku obrad o projekt uchwały w sprawie uchwalenia wieloletniego gminnego programu osłonowego „Posiłek dla dzieci i młodzieży” na lata 2019-2023, druk nr 17/18 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

Przyjęcie protokołu z sesji Rady Gminy Nr III. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

projekt uchwały w sprawie zmian budżetu gminy w 2018r., druk nr 10/a/18 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

projekt uchwały w sprawie uchwalenia zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Bierzwnik na lata 2018-2032, druk nr 10/b/18 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

projekt uchwały w sprawie uchwalenia budżetu Gminy Bierzwnik na rok 2019 druk nr 10/18 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

projekt uchwały w sprawie uchwalenia zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Bierzwnik na lata 2019-2032 druk nr 11/18 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

projekt uchwały w sprawie upoważnienia Wiceprzewodniczącego Rady Gminy Bierzwnik druk nr 12/18 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

projekt uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia Wójta Gminy Bierzwnik druk nr 13/18 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

projekt uchwały w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Wspierania Rodziny na lata 2019-2021, druk nr 14/18 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

projekt uchwały w sprawie podwyższenia kryterium usprawniającego do przyznania nieodpłatnej pomocy w formie świadczenia pieniężnego na zakup posiłku lub zakup żywności do samodzielnego przygotowania posiłków albo świadczenia rzeczowego w postaci produktów żywnościowych do samodzielnego przygotowania posiłku dla osób i rodzin wymienionych w wieloletnim rządowym programie „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023, druk nr 15/18 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

projekt uchwały w sprawie zasad zwrotu wydatków na świadczenia w formie posiłku, pomoc rzeczową w postaci produktów żywnościowych dla osób objętych wieloletnim programem rządowym „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023 druk nr 16/18 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

projekt uchwały w sprawie uchwalenia wieloletniego gminnego programu osłonowego „Posiłek dla dzieci i młodzieży” na lata 2019-2023, druk nr 17/18. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Przewodniczący Rady
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Przewodniczący Rady
Ostatnia aktualizacja: - -