Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Bierzwnik
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Wyniki głosowań


Wniosek o poszerzenie porządku obrad o punkt Interpelacje i zapytania radnych oraz udzielenie odpowiedzi. przyjęto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI brak (nieobecność)
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

Przyjęcie protokołu z sesji Rady Gminy Nr VI. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI brak (nieobecność)
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

Przyjęcie protokołu z sesji Rady Gminy VII. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI brak (nieobecność)
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Bierzwnik na 2019 rok druk nr 46/19 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
13 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI brak (nieobecność)
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ brak (nieobecność)
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

Podjęcie uchwały w sprawie zmian budżetu gminy w 2019 r. druk nr 47/19 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI brak (nieobecność)
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Bierzwnik na lata 2019-2032 druk nr 48/19 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI brak (nieobecność)
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Statucie Gminy Bierzwnik druk nr 49/19 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI brak (nieobecność)
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

Podjęcie uchwały w sprawie obywatelskiej inicjatywy uchwałodawczej druk nr 50/19 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI brak (nieobecność)
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

Podjęcie uchwały w sprawie delegata do Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu Pomerania druk nr 51/19 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI brak (nieobecność)
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

Podjęcie uchwały w sprawie nie wyrażenia zgody na wyodrębnienie w budżecie gminy środków przeznaczonych na fundusz sołecki na rok 2020 druk nr 52/19 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
13 0 1

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI brak (nieobecność)
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA przeciw
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia z Powiatem Choszczeńskim dotyczącego założenia i prowadzenia przez Powiat Choszczeński Przedszkola Specjalnego w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Suliszewie druk nr 53/19 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI brak (nieobecność)
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Przewodniczący Rady
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Przewodniczący Rady
Ostatnia aktualizacja: - -