Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Bierzwnik
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Wyniki głosowań


Przyjęcie protokołu z sesji Rady Gminy Nr VIII. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

Protokół Komisji Rewizyjnej z przeprowadzonej kontroli druk nr 63/19. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

Podjęcie uchwały w sprawie nadania Statutu dla Sołectwa Bierzwnik druk nr 64/19. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

Podjęcie uchwały w sprawie nadania Statutu dla Sołectwa Breń druk nr 65/19. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

Podjęcie uchwały w sprawie nadania Statutu dla Sołectwa Górzno druk nr 66/19. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

Podjęcie uchwały w sprawie nadania Statutu dla Sołectwa Kolsk druk nr 67/19. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

Podjęcie uchwały w sprawie nadania Statutu dla Sołectwa Jaglisko druk nr 68/19. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

Podjęcie uchwały w sprawie nadania Statutu dla Sołectwa Klasztorne druk nr 69/19. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

Podjęcie uchwały w sprawie nadania Statutu dla Sołectwa Przeczno druk nr 70/19. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

Podjęcie uchwały w sprawie nadania Statutu dla Sołectwa Strumienno druk nr 71/19. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

Podjęcie uchwały w sprawie nadania Statutu dla Sołectwa Płoszkowo druk nr 72/19. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

Podjęcie uchwały w sprawie nadania Statutu dla Sołectwa Starzyce druk nr 73/19. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

Podjęcie uchwały w sprawie nadania Statutu dla Sołectwa Rębusz druk nr 74/19. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

Podjęcie uchwały w sprawie nadania Statutu dla Sołectwa Pławno druk nr 75/19. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

Podjęcie uchwały w sprawie nadania Statutu dla Sołectwa Łasko druk nr 76/19. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

Podjęcie uchwały w sprawie nadania Statutu dla Sołectwa Wygon druk nr 77/19. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

Podjęcie uchwały w sprawie nadania Statutu dla Sołectwa Zieleniewo druk nr 78/19. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

Podjęcie uchwały w sprawie nadania Statutu dla Sołectwa Ostromęcko druk nr 79/19. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

Podjęcie uchwały w sprawie zmian budżetu gminy w 2019 r. druk nr 80/19. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Bierzwnik na lata 2019-2032 druk nr 81/19. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

Podjęcie uchwały w sprawie zmieniająca uchwałę w sprawie poboru inkasa, wyznaczenia inkasentów oraz określenia wysokości wynagrodzenia za inkaso druk nr 82/19. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia oceny zasobów pomocy społecznej dla Gminy Bierzwnik za rok 2018 druk nr 83/19. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia wniosku Beneficjentów Karty Dużej Rodziny z terenu Gminy Bierzwnik dotyczącego wprowadzenia częściowego zwolnienia z opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi dla rodzin z terenu Gminy Bierzwnik korzystających z Karty Dużej Rodziny 84/19. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr KASZUBA za
Marek Roman SZYMANOWSKI za
Szymon Jarosław HERMAN za
Beata Jadwiga RADZISZEWICZ za
Jan Wacław MAREK za
Gustaw PIEKARSKI za
Krystyna BYCZKIEWICZ za
Mariola Grażyna FILAS-SZUBER za
Katarzyna SOSNOWSKA za
Anna JANKOWSKA za
Urszula BOLONEK za
Marian OSUBNIAK za
Aneta Małgorzata DROMNICKA za
Anna Ewa WŁODARCZYK za
Jan PAPROTA za

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Przewodniczący Rady
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Przewodniczący Rady
Ostatnia aktualizacja: - -